Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. BardCode is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

ul. Sportowa 20, 88-420 Rogowo, Poland

contact@bardcode.pl

+48 510 318 054

// co oferujemy

Twój partner w dziedzinie
innowacji oprogramowania.

Bardcode to partner wyboru dla wielu wiodących przedsiębiorstw na świecie, małych i średnich przedsiębiorstw oraz technologicznych rywali. Pomagamy firmom podnosić ich wartość poprzez niestandardowy rozwój oprogramowania, projektowanie produktów, usługi kontroli jakości i doradztwo.

Możemy pomóc w utrzymaniu i modernizacji Twojej infrastruktury IT oraz rozwiązać różne problemy specyficzne dla infrastruktury, z którymi może się spotkać firma.

// najnowsze studia przypadków

Przedstawiamy nasze projekty

Outsourcing rozwoju oprogramowania to tylko narzędzie do osiągnięcia celów biznesowych. Jednak nie ma możliwości uzyskania wartościowych wyników bez współpracy i zaufania między firmą klienta.

+
linii kodu
+
wykonanych projektów
+
spotkań
+
lat doswiadczenia
// BRANŻE BIZNESOWE

Branże biznesowe
Co dostarczamy?

Gamifikacja
Gamifikacja
Praca w systemie z gamifikacją może zwiększyć zaangażowanie pracowników, dodając elementy zabawy i rywalizacji do codziennych zadań. Jednak kluczowe jest przemyślane zaprojektowanie systemu, aby był zgodny z ogólnymi celami biznesowymi.
Technologie informatyczne
Technologie informatyczne
Globalna gospodarka zmierza w kierunku nowej tożsamości. Aby pozostać konkurencyjnym, sektor bankowy i finansowy musi dostosowywać się do nowych technologii, takich jak blockchain czy sztuczna inteligencja. Inwestycje w innowacje są kluczem do sprostania wymaganiom rynku i oczekiwaniom klientów w zglobalizowanym świecie finansów.
 Handel detaliczny i dystrybucja.
Handel detaliczny i dystrybucja.
W sektorze handlu detalicznego i dystrybucji przyjęcie nowych technologii internetowych jest kluczowe dla usprawnienia operacji i poprawy doświadczenia klienta. Wykorzystanie narzędzi, takich jak zarządzanie zapasami w czasie rzeczywistym czy platformy e-commerce, może znacząco zwiększyć efektywność, sprzedaż i ogólną konkurencyjność na szybko zmieniającym się rynku.
Biznes & Finanse
Biznes & Finanse
W biznesie i finansach integracja nowych technologii internetowych może znacząco poprawić analizę danych, ocenę ryzyka oraz obsługę klienta. Zaawansowane platformy i aplikacje oprogramowania są kluczowe dla zachowania konkurencyjności, ponieważ umożliwiają podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym i zwiększają efektywność operacyjną.